Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.5.2010 Dneska jsem se jen přihlásila na estranky.cz, aby mi tuhle stránku nezrušily. Je to neuvěřitelné, jak se mi vybavily vzpomínky, když jsem "makala" na stránce.

Ale teď už můžu říct, že za ty dva roky co therasmuss.estranky.cz skončila jsem o kus dál ^.^. Ale "láska" k TR pořád přetrvává.

Musím se přiznat, že nevím jestli v ČR je nějaký aktualizovaný web o TR, ale před pár dny si kluci zřídily FaceBook, takže tam budou nejaktuálnější informace.

Mimoto jsem vážně ráda, že si stránka za své dvouleté nečinnosti pořád udržuje ten stálí počet návštěvníků.

Je to opravdu moc pěkné, a když jsem to spatřila opravdu mi to vykouzlilo usměv na tváří.

Obrazek

KONEC

Asi jste si Vy stáli návštěvníci (pokud nějací jsou) všimly, že to tu už dlouhou dobu není takové jaké to bylo. A už ani nikdy takhle nebude.

Definitivně jsem se rozhodla, že končím. Protože dělat něco s donucení není to pravé pro moji osobnost. Můžu vám říct, že za tu dobu co, tady byla pauza, tak mi tahle stránka vůbec, ale vůbec nechyběla.

The Rasmus bývala moje nejoblíbenější skupina, ale časy se mění. Samozřejmě budu kluky pořád poslouchat a už se fakticky těším na jejich nové album, ale už to přeci není to co bylo.
Díky TR jsem se dostala k rockové hudbě, za co jsem fakticky vděčná. Ale prostě.....

Kdyby někdo tuhle stránku, doménu chtěl, tak ať se mi ozve, ikdyž pochybuji, že by tohle někdo chtěl.

Kdyby si někdo chtěl pokecat, tak ať se klidně taky ozve.

S Vámi všemi se loučím a děkuji za tak vysokou návštěvnost (30 595 lidí) za ty dva roky co tahle stránka existuje.

Larinka

 

Obrazek

23.dubna Jen chci Vám oznámit, že se Laurimu před pár dny narodil syn a také mu pogratulovat jak k narození syna tak jeho narozeninám.

Dále chci poděkovat Milanovi za podporu

P.S. Pauza nadále trvá!

Obrazek

18:24 dne 16.dubna roku 2008 vám píšu, že si dávám pauzu. Možná jste si už všimly, že to tady už dlouhou dobu nic nepřibývá, na vině je hlavně moje lenost.

Původně by mě ani vesnu nenapadlo, že to takhle dopadne, ale dopadlo to, jak vidíte.

The Rasmus pořád mám ráda, ale momentálně né tak moc jako dřív.

Definitivně nekončím s webem!!! Jen prostě potřebuji čas na rozmyšlení, jestli má cenu pokračovat nebo ne.

Pro zatím se s vámi loučím.

ENGLISH

ONLY ONE WORD = HIATUS

Obrazek

 28.03.08 | 16:06 Tak Lauri se zase převlekl za medvěda, takže máme možnost zhlédnout na myspace.com či na Eerovém profilu na youtube.com další část.
Dále v koncertech přibylo další vystupování na festivalu tentokrát 19. června ve finském městě Pori.
A nakonec spřátelená stránka

Obrazek

24.03.08 | 9:55 PŘEJI VÁM VŠEM NÁVŠTĚVNÍKŮM WEBU A FANOUŠKŮM SKUPINY THE RASMUS VESELÉ VELIKONOCE.

Laurimu a Paule se za měsíc narodí mimčo.

Na internetu už koluje tahle fotka, kde Eero je zde se svou ženou.

Obrazek

Obrazek

18.03.08 | 15:24 Na oficiálním myspace profilu se oběvila kraťoučká zpráva:

Úterý, 18. března 2008

PART ONE...

http://www.youtube.com/v/CRozQQ8agjg&hl=en

...pokračování příště...?

Abych řekla pravdu tak jsem zvědavá co z toho nakonec vznikne.

Obrazek

15.03.08 | 10:11 Duet s Anette Olzon je potvrzený. Lauri to včera napsal na jejich myspace i na oficiální stránku Omlouvám se vám, že nedám sem zatím doslovný překlad, ale abych řekla pravdu tak se mi to včera nechtělo překládat a ani dneska moc se do toho taky nemám. Ale když to tak proletím očima, tak vše co je tam napsané je napsané i v minulé novince ze dne 11.03.08.
 
 

Kluci taky budou vystupovat na festivalu F1 Boat & Rock Festival ve finském městě Lahti, který se uskuteční 6. června.

A ještě spřátelený blog www.barusch-suomi.blog.cz

Obrazek

11.03.08 | 20:36 Tak se zase hlásím s novinkami.

Tak za prvé - Lauri je zase blond. Nevím proč, ale jak k Akimu tak k Laurimu mi moc ta změna barvy vlasů nepasuje, ale je to jen můj názor a kvůli tomu je nepřestanu přeci poslouchat, ale přesto....

Za druhé - po "Emma Gaala" Lauri a Aki prozradili tajemství o speciálním hostovi na novém albu. Anette Olzon (Nightwish) nazpívá zatím nedokončený duet, který před 8 lety napsal Lauri s Paulim. Lauri řekl, že to bude krásná balada.

A za třetí - se může podívat na rozhovor ve finštině kde se asi o druhé novince zmiňují (bohužel neumím finsky, ale zaslechla jsem jak Lauri říká Nightwish tak se jen dovnímám a jetše něco říkají o novém albu)

zdroj: www.rasmusmexico.com

Obrazek

03.03.08 | 13:55 Mám prázdniny počasí je škaredé a ještě k tomu jsem nemocná, co víc jsem si mohla přát.   No tak jsem se tak různě dívala na rozhovory s klukama, až jsem narazila na rozhovor z německého pořadu TV Total (25.10.2005) a velice jsem se pobavila jak Stefan Raab skvěle zkomolil Pauliho příjmení. Tady se můžete na to podívat.

 

A další várka avatarů:

 

 
Obrazek
 

 

 

01.03.08 | 9:41 Před rokem stránka slavila první narozeniny, dnes slaví už druhé narozeniny. Je to strašné jak ten čas letí.

 

Na myspace.com kluci zveřejnily, že 4.července budou vystupovat na Nibe Festivalu ( Dánsko).

 

A přidávám 6 avatarů.

 


 

 EDIT: Na myspace.com dali kluci do blogu odkaz na výsledky hlasování ze stránky www.metalfromfinland.com kde se umístily na: || Nejlepší skupina  #04 || Nejlepší finský vokalista #02 || Nejlepší finský kytarista #03 || Nejlepší finský bubeník #02 || Nejlepší finský basista #03 ||. Na celé výsledky se můžete podívat sem.

 

 

 
Obrazek
 

19.02.08 | 19:25 Páni dvakrát za jeden den aktuálka!! tak to se už dost dlouho nepodařilo

 

Jen chci napsat, že jsem se tak koukla na spřátelený ruský web o TR a tam jsem se dozvěděla, že: Lauri a Paula (PMMP) jsi koupily dům za 1,5 milionu eura. Informoval o tom finský server www.iltasanomat.fi, bohužel neumím finsky, tak článek vám nepřeložím, ale kdyby se někdo našel a chtělo by se mu to přeložit tak mu v tom nebráním . Jo a ještě když třeba narazíte na internetě, v novinách, v časopise.... kdekoliv na TR, tak by jsem vás chtěla poprosit jestli by jste mě o tom neinformovali. Byla bych vám za to moc vděčná.

Obrazek

 

19.02.08 | 16:36 Při cestě ze školy autobusem mne napadlo, že by jsem zřídila pro tuto stránku fórum, kde by jste mohly různě přispívat a podobně.

 

To ale není všechno. Napadlo mne že by jsme mohly poslat dárky pro Lauriho a Pauliho k narozenínám (Lauri: 23.dubna, Pauli: 1.května), ale to závisí na Vás, jestli by jste chtěli.

Proto vás žádám, aby jste do komentářů nebo na email (lari.rasmus@gmail.com) se vyjádřili co si myslíte o těchto dvou věcí.

EDIT: Přeložila jsem ještě ty TR zprávy s fotkami.

Obrazek

16.02.08 | 12:08 Opět "online"!!! Na ostatních fan-stránkách můžete najít setlisty z koncertů a já velice s oblibou si je čtu, tak jsem se rozhodla, že by jsem si našla nějaké setlisty z koncertů TR a hned jsem ji našla spoustu. Hudba | Music > Setlisty

Edit: Napadlo mě, že někteří z vás nemají založený účet/profil na stránce www.myspace.com. Tak jsem všechny fotky co mají kluci na jejich profilu nahrála do galerie tak se můžete na ně podívat.

Obrazek

07.02.08 | 13:41 Na myspace.com/therasmus se můžete kouknout na nové fotky. Ale musíte tam být přihlášeni.

 

Dále vám chci oznámit, že doma mi odpojili internet, protože jsem chytla v sobotu vir a šířil se dále po sítí, tím pátem musím čekat než se mi přeinstaluje celí počítač. Teďka píši ze školy.

 

Zatím se mějte.

 

Obrazek

 
01.02.08 | 16:14   Přidala jsem fotky, jak bývalí tak současných producentů. Najdete je ve SKUPINA | BAND -> PEOPLE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

The rasmus fans

(kačka, 13. 1. 2010 18:29)

Ty ses ptala že máme napsat jestli bysme měli zájem o tvůj blog a mě zaujal tak bych měla zájem můžeš mi napsat na můj mail Kattka15@seznam.cz....měj se pěkně moi

Lauri nema syna:o(

(noboby, 12. 1. 2010 14:22)

Ahojky mas trochu pomylene info, syn se narodil Akimu ne Laurimu. Presto je prijenmy, ze nekdo sleduje aktualni deni:o)

Konec

(Bosquete, 29. 10. 2008 23:48)

Ahoj,
tak to je skoda, ze koncis, ale stranky jsou mnoho neustale prece. Rada jsem si o skupine precetla v cestine:) Diky
Jinak hodne zdaru!

plís

(papam-haranty, 22. 10. 2008 18:22)

prosimtě chtěla bych se zeptat kde bereš ty novinky jako ktery tady třeba píšeš že je tamto a tamhleto nový a rada kdybys me informovala na můj e-mail : zu.kuban@seznam.cz